Кошик
105 відгуків
+380 (98) 155-88-59Зателефонувати
PROЛІНЗА
+380 (98) 155-88-59
Торговий відділ

Acuvue Oasys Hydraclear Plus 8,4

Лінзи Acuvue Oasys with Hydraclear Plus

Контактні лінзи Acuvue Oasys with Hydraclear Plus виготовляються відомим світовим брендом Johnson&Johnson. Вони виготовляються з високоякісних матеріалів за новітніми технологіями, а їхня ефективність цілком виправдовує високу ціну.

Придбати якісні товари для корекції зору ви можете у нашому інтернет-магазині PROЛІНЗА. Лінзи Acuvue Oasys представлені в широкому асортименті, що дозволяє підібрати варіант, що підходить до способу життя, особливостей рогівки, ваших звичок та уподобань. Коригувальні лінзи можуть не тільки покращити зір, але й змінити вашу зовнішність: мова йде про незвичайні кольорові моделі, які змінюють колір очей. Також ви можете придбати у нас лінзи Biofinity та іншу якісну оптику від перевірених виробників.

Для кого підійдуть лінзи Acuvue Oasys

Контактні лінзи Johnson & Johnson Acuvue Oasys рекомендовані людям з наступними діагнозами:

 • міопія;

 • гіперметропія;

 • пресбіопія;

 • астигматизм.

Жителі великих міст, а особливо офісні співробітники, часто мають дефекти зору, оскільки зазнають значного навантаження на очі. Контактні лінзи Acuvue Oasys with Hydraclear Plus стануть оптимальним вибором для людей з підвищеною чутливістю рогівки при небезпеці занесення інфекцій.

 

Чому вибирають контактні лінзи Acuvue Оasys

Коригувальні засоби даного бренду мають такі переваги:

 • забезпечують чіткий зір та комфорт протягом дня;

 • захищають очі від сухості, подразнень та почервонінь;

 • добре пропускають кисень;

 • завжди залишаються на своєму місці: ви можете займатися спортом або активно проводити дозвілля, не боячись, що лінза злетить і загубиться;

 • широкий асортимент лінз акув'ю оазис з різним діаметром, кривизною та іншими оптичними характеристиками дозволяє вибрати оптимальну модель для вирішення вашої проблеми;

 • захищають очі від ультрафіолету та мікроушкоджень;

 • контактні лінзи johnson & johnson acuvue oasys ніжно-блакитного відтінку легко знаходити в контейнері або блістері;

 • легко зрозуміти, чи в правильному положенні лінза: потрібно піднести її до світла і розглянути цифри «1», «2», «3» (вони повинні бути розташовані в даній послідовності);

 • на відміну від окулярів, лінзи Джонсон і Джонсон Акув'ю Оазис не пітніють при вході в приміщення з холоду і не зісковзують з очей при різких рухах;

 • ви можете носити КЛ під лижною маскою, захисними окулярами будівельника, тривимірними окулярами.

 

Основні види лінз Johnson & Johnson Acuvue Oasys

Основний асортимент товарів:

 1. Коригувальні лінзи Acuvue можуть відрізнятися за матеріалами виготовлення, призначенням, оптичними характеристиками, дизайном. Однак усі моделі поєднує висока ефективність, простота використання, безпека, комфортне носіння, біологічна сумісність. 

 2. Сферичні лінзи рекомендовані для людей, які страждають на незначну короткозорість або далекозорість. Найпопулярніша модель цієї категорії – Acuvue Oasys with Hydraclear Plus.

 3. Торичні – використовуються для вирішення проблеми астигматизму (Acuvue Oasys for Astigmatizm). Завдяки унікальній технології вони стабілізуються повіками та самовирівнюються, що підвищує чіткість та контрастність «картинки». Це ретельно продумана оптика, яка забезпечує комфорт навіть за значних навантажень на зір. 

 4. Мультифокальні - рекомендовані при діагнозі пресбіопії і представлені моделлю 1-Day Acuvue Moist Multifocal. Це одноденні лінзи з декількома оптичними зонами, що дозволяють «перемикати» зір на близькі та далекі відстані, забезпечуючи чіткість та виразність.

 5. Кольорові – це повноцінні коригувальні засоби з додатковим естетичним ефектом. Ви можете кардинально змінити колір очей або вибрати одноденну модель Define, яка забезпечить більшу яскравість вашого природного кольору.

 

Де можна купити лінзи Acuvue Oasys?

Інтернет магазин Prolinza пропонує великий вибір якісних засобів для корекції різних дефектів зору. Ви можете придбати Acuvue Oasys with Hydraclear Plus або Dailies Aquacomfort Plus на найвигідніших умовах з оперативною доставкою по всій Україні.

Зручні фільтри допоможуть швидко вибрати потрібний товар, а кваліфіковані фахівці нададуть всю необхідну інформацію. Оригінальність та якість нашої оптики підтверджують сертифікати, а ефективність – відгуки покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner