Кошик
113 відгуків
+380 (98) 155-88-59Зателефонувати
PROЛІНЗА
+380 (98) 155-88-59
Торговий відділ

Розчин для лінз BIOTRUE

Розчин Biotrue

Спеціальний розчин Biotrue для догляду за лінзами виготовляє американська компанія Bausch&Lomb. Дана рідина відрізняється високою біологічною сумісністю та забезпечує оптимальне зволоження протягом двадцяти годин за рахунок вмісту гіалурону.

За всіма параметрами Біотру є ефективним та безпечним засобом для догляду за очними лінзами. Розробляючи цю рідину, фахівці Бауш енд Ломб керувалися дослідженнями біологічних механізмів здорового ока та природного складу сльози.

Розчин для лінз Біотру виконує важливу функцію очищення КЛ, а також захищає очі від бактерій, сторонніх речовин, різноманітних забруднень.

 

З чого виготовляється Biotrue розчин?

Склад засобу:

  1. Гіалуронова кислота – це натуральний інгредієнт, який сприяє зволоженню, відновленню, регуляції біологічних процесів. Гідрофільна плівка, яка утворюється на поверхні контактних лінз, слугує ефективним захистом від пересихання.

  2. Поліамінопропіл бігуанід (PHMB) – дезінфікує, знищує шкідливі мікроби, грибки та бактерії.

  3. Полоксамін, а також сульфобетаїн - ефективно очищають лінзи від пилу, забруднень, різноманітних відкладень.

  4. Етилендіамінтетраоцтова кислота (ЕДТА) - усуває кальцієві відкладення з поверхні КЛ.

 

Розчин для лінз Biotrue: основні переваги

Фахівці Бауш енд Ломб розробили розчин для догляду за лінзами на основі ретельного вивчення здорових очей, зокрема природних механізмів їхнього зволоження та очищення. Рідина для лінз Biotrue має такий же рівень кислотності, як і сльози здорових очей, створюючи ідеальне середовище. Крім того, розчин забезпечує оптимальні умови для активації компонентів, що дезінфікують.

До додаткових переваг відносять здатність активувати корисні білки у складі сліз природним чином. У звичайному стані ці білки ефективно борються зі шкідливими мікробами і бактеріями. Біотру підтримує їхню активність і одночасно усуває денатуровані білки.

Таким чином досягається природна, але дуже ефективна дезінфекція, яка необхідна для здоров'я очей та комфортного носіння КЛ.

 

Рекомендації щодо використання засобу

Рідина Biotrue успішно доглядає за контактними лінзами і забезпечує максимальний комфорт їх носіння. Даний розчин надає чимало бонусів для очей: запобігає та усуває сухість, прибирає подразнення, знімає втому від тривалої роботи за комп'ютером. Завдяки Biotrue лінзи зручно розміщуються в очах та перестають відчуватися вже в перший день носіння.

Схема використання розчину дуже проста. Нанесіть дві-три краплі рідини на КЛ і протріть їх з кожного боку подушечкою чистого пальця. Потім сполосніть лінзи новим розчином і помістіть у наповнений контейнер на ніч або чотири години. Як правило, флакону з рідиною об'ємом 360 мл вистачає на три місяці.

 

Купити розчин Biotrue в інтернет-магазині

У нашому інтернет-магазині Prolinza можна замовити розчин Biotrue 360 ​​ml, 240 ml та 120 ml для догляду за контактними лінзами за доступною ціною з оперативною доставкою. Замовлення можна оформити безпосередньо на сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону.

В онлайн-каталозі ви знайдете не тільки розчини, а й самі КЛ у широкому асортименті від найкращих виробників. До вашої уваги контактні лінзи Dailies Aquacomfort Plus, PureVision 2, Biofinity XR Toric та інші популярні моделі. При необхідності наш спеціаліст проконсультує вас і допоможе вибрати оптимальний варіант відповідно до необхідних характеристик та виділеного бюджету.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner