Кошик
107 відгуків
+380 (98) 155-88-59Зателефонувати
PROЛІНЗА
+380 (98) 155-88-59
Торговий відділ

Розчин для лінз ReNu Multiplus

Багатофункціональний розчин для лінз Renu Multiplus

Багатофункціональний розчин для лінз Renu є універсальним засобом, призначеним для догляду за контактними лінзами м'якого типу. Реню - це чудовий дезінфікуючий розчин, який завдяки регулярному використанню сприяє забезпеченню чистих лінз. За допомогою використання якісної рідини можна мінімізувати неприємні відчуття під час носіння. ReNu Multiplus усуває будь-які прояви білкових відкладень, передбачає механічне очищення лінз, наприклад, таких як Bausch & Lomb Pure Vision 2.

Цей багатофункціональний та універсальний засіб призначений для лінз швидкого та тривалого носіння. Кожна людина має правильно доглядати їх. Завдяки використанню розчинів та рідин Renu Multi Plus можливе збереження тривалої експлуатації контактних лінз (КЛ). Для цих речовин характерна надзвичайна активність та ефективність. Купити Renu розчин для лінз необхідно для дотримання основних правил догляду за КЛ.

Для цього єдиного багатофункціонального розчину з наявністю у складі спеціального інгредієнта Hydranate характерне видалення білкових відкладень у процесі очищення КЛ.

 

Особливості та переваги розчину Реню

Рідина для лінз Реню має такі переваги:

  • сприяє зв'язуванню та видаленню глибоких білкових відкладень;

  • пропадає необхідність використовувати ферментні пігулки та пероксидні системи, завдяки чому доглядати за КЛ зручно та просто;

  • засіб Renu Multiplus відмінно справляється з хвороботворними бактеріями, грибками, акантамебами та іншими шкідливими мікроорганізмами;

  • забезпечує руйнування мікробної біоплівки на поверхні КЛ;

У складі розчину Реню присутні активні компоненти, що сприяють забезпеченню надійної дезінфекції та дворівневого очищення:

  1. Dymeb – забезпечення високої ефективності дезінфекції для безпечного носіння.

  2. Полоксамін справляється з поверхневими забрудненнями та відкладеннями, які утворюються при носінні КЛ, що сприяє чіткому та стабільному зору.

  3. ЕДТА-Hydranate забезпечують розщеплення довгих молекул білків на дрібні частинки, які потім змиваються за допомогою сльози або розчину.

Поради щодо використання рідини Renu Multiplus

Призначенням універсального розчину є промивання, зберігання та зволоження лінз перед носінням. Склад розчину Bausch & Lomb ReNu не передбачає наявність вологоутримувальних та зволожуючих компонентів. У разі відчуття деякої сухості при застосуванні засобу рекомендовано додавання зволожуючих крапель.

Період дезінфекції – 4 години. Можливість використання рідини Реню для всіх різновидів м'яких КЛ. Після відкриття засіб можна використовувати протягом трьох місяців, зберігання при температурі трохи більше 25 градусів Цельсія.

 

Де придбати розчин для лінз Renu Multiplus??

Купити розчин для лінз Renu Multiplus 360 мл, 240 мл, 120 або 60 мл, а також розчин Biotrue можна на сайті нашого інтернет-магазину Prolinza у Львові. Ми пропонуємо широкий вибір продукції Bausch & Lomb ReNu Multiplus. Чинить оперативна доставка товарів по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner