Кошик
107 відгуків
+380 (98) 155-88-59Зателефонувати
PROЛІНЗА
+380 (98) 155-88-59
Торговий відділ

Biofinity XR

Контактні лінзи Biofinity XR 

Лінзи Biofinity XR є чудовим альтернативним рішенням для тих користувачів, у яких відзначається висока короткозорість або далекозорість.

У процесі розробки контактних лінз враховувалося безліч особливостей, що посприяло появі 3 серії силікон-гідрогелевих КЛ, які можна без сумніву охарактеризувати як найдосконаліше рішення. Перед тим, як купити лінзи Biofinity XR, необхідно отримати консультацію офтальмолога.

Переваги лінз Biofinity XR

Контактні лінзи Біофініті, розраховані на 1 місяць, мають низку наступних переваг:

  1. Завдяки матеріалу Confilcon A, в якому міститься зменшена кількість силікону, результатом є безперешкодне проникнення кисню до рогівки, що дозволяє підтримувати природний рівень вологи.

  2. Асферичне виконання сприяє забезпеченню максимальної чіткості зору та комфортному приляганню лінз coopervision biofinity xr до рогівки.

  3. Дана продукція має стійкість до відкладень.

Призначенням КЛ є носіння: 6 днів/7 ночей.

 

Biofinity XR Coopervision із технологією Aquaform

Базою для створення Biofinity XR Coopervision є вдосконалений вид технології Aquaform. Для КЛ характерний низький ступінь пружності, що сприяє підвищеному комфорту під час носіння.

Технологічне рішення Aquaform має передбачає використання довгих ланцюжків силоксану, за рахунок чого матеріал лінз містить меншу кількість силікону, що сприяє високим показникам кисневої проникності. Для досконалого матеріалу на основі довгих силіконових молекул характерне утримання водних молекул з внутрішньої сторони та на поверхні КЛ. Результатом цього є забезпечення гарної вологості, комфортне використання та мінімальне утворення нальоту.

На сайті нашої компанії PROЛІНЗА у Львові можна купити контактні лінзи Biofinity XR toric, а також Optima FW на вигідних умовах з доставкою по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner