Кошик
121 відгук
+380 (98) 155-88-59Зателефонувати
PROЛІНЗА
+380 (98) 155-88-59
Торговий відділ

Контактні лінзи

Контактні лінзи для зору

Контактні лінзи - це медичний пристрій для корекції зору, що представляє собою невеликі оптичні диски з повітропроникних полімерних матеріалів. Лінза має напівсферичну форму та накладається на рогівку очного яблука. Її основна мета - скоригувати неправильне фокусування та забезпечити більш чіткий зір.

Багато лікарів рекомендують купити контактні лінзи як альтернативу традиційним окулярам. Правильно підібрані оптичні вироби забезпечують високу якість зору без будь-яких спотворень.

 

Що потрібно враховувати при підборі лінз

Перш ніж замовити контактні лінзи, потрібно проконсультуватися з лікарем-офтальмологом та пройти необхідні діагностичні процедури. Після діагностики лікар вирішує, яка корекція вам потрібна, визначає оптичну силу та радіус відповідних КЛ. Крім того, на вибір можуть впливати додаткові фактори, пов'язані з вашим способом життя. Наприклад, наявність фільтра ультрафіолетових променів залежатиме від часу перебування людини на сонці. Якщо ваша робота або спосіб життя передбачає тривале перебування на вулиці, варто придбати контактні лінзи для зору зі спеціальним УФ-захистом.

Залежно від призначення, вам можуть знадобитися вироби для корекції короткозорості, далекозорості, астигматизму або мультифокальні контактні лінзи.

За способом та тривалістю носіння моделі поділяють на:

  1. Одноденні контактні лінзи – їх надягають вранці і носять протягом дня, а ввечері знімають та викидають.

  2. Двотижневі – розраховані на два тижні носіння. Як правило, увечері їх знімають і кладуть у баночку зі спеціальним розчином.

  3. На місяць – такі варіанти можна носити протягом місяця, забезпечуючи щоденний догляд за допомогою багатофункціональної рідини або ферментних засобів.

  4. На місяць безперервного носіння – не вимагають спеціальної рідини, якщо ви носите їх, не знімаючи, протягом усього місяця.

Залежно від матеріалу виготовлення виділяють жорсткі (силіконові) і м'які контактні лінзи (гідрогелеві або силікон-гідрогелеві). Велике значення має повітропроникність матеріалу та вміст у ньому вологи. Від цих характеристик залежить зручність носіння КЛ та самопочуття ваших очей. Чим краще матеріали пропускають кисень, тим більш комфортними та безпечними будуть вироби.

Контактні лінзи можуть бути коригуючими – безбарвними, декоративними – кольоровими, або поєднувати в собі обидві функції.

Якщо оптика, що коригує, потрібна вам для постійного носіння, зверніть увагу на варіанти багаторазового використання: на два тижні, місяць, квартал або більш тривалий термін. Якщо контактні лінзи надягатимуться не щодня, а зрідка або час від часу, краще купувати одноразові варіанти.

Традиційні моделі для денного носіння підійдуть більшості людей: їх носять протягом дня, а перед сном знімають та обробляють розчином. Однак якщо ваша професія передбачає нічні чергування або тривалі поїздки, варто віддати перевагу КЛ тривалого безперервного носіння, виготовленому з силікон-гідрогеля.

 

Особливості м'яких контактних лінз для корекції зору

М'які очні лінзи виготовляють із гідрогелю або силікон-гідрогелю. Ці матеріали біологічно сумісні з будовою очей, що забезпечує зручне та безпечне використання.

Вибираючи коригуючу оптику даного виду, враховуйте повітропроникність та пружність матеріалів, а також вміст вологи та змочуваність.

Основні переваги м'яких лінз:

  • людські очі швидко адаптуються до них;

  • завдяки еластичності, повітропроникності та іншим характеристикам матеріалу ці лінзи зручні у використанні;

  • м'які моделі простіше підбирати;

  • вони універсально підходять для корекції найрізноманітніших дефектів зору.

 

Особливості жорстких очних лінз

Жорсткі моделі менш поширені ніж м'які, але теж затребувані. Сьогодні їх виготовляють із органічних газопроникних полімерних матеріалів та використовують для корекції далекозорості, короткозорості, пресбіопії, астигматизму та інших недоліків зору.

Жорстку оптику складніше підбирати, оскільки крім оптичної сили та радіусу потрібно враховувати особливості рогівки. Жорсткі контактні лінзи поступаються м'яким у частині комфорту носіння та адаптації, зате добре тримають форму, не змінюються при морганні, не рвуться, не висихають у спеку, оскільки не містять вологи.

 

Купити контактні лінзи в Україні

Спеціалізований інтернет-магазин Prolinza пропонує широкий асортимент корегуючої оптики за доступними цінами. Також у нас можна купити рідину для лінз, зволожуючі краплі та інші засоби догляду. За потреби наші фахівці нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть визначитися з вибором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner