Кошик
107 відгуків
+380 (98) 155-88-59Зателефонувати
PROЛІНЗА
+380 (98) 155-88-59
Торговий відділ

Optima FW

Лінзи Optima FW

Контактні лінзи Optima FW - це товари від виробника з гарною репутацією. З цією моделлю, яка одна з перших з'явилася на вітчизняному ринку, познайомилося багато покупців. До недавніх пір контактні лінзи Оптима були представлені трьома базовими кривизнами, що дозволяло вибрати кожному клієнту потрібний варіант. На сьогоднішній день можна купити лише два види КЛ - це ВС = 8,4 та 8,7.

 

Для кого призначено контактні лінзи Optima FW?

Така покупка стане актуальним варіантом для користувачів, які вперше вирішили використовувати контактні лінзи як альтернативу очкам. Крім того, їх часто носять люди, у яких пересихає рогівка.

Для виготовлення ультратонких лінз використовується високоякісна сировина (полімакон А), що сприяє комфортному носінню навіть протягом тривалого часу. Полімакон є унікальним рішенням компанії Bausch&Lomb. Матеріал є пластичним полімером, стійким до білкових відкладень. Перевагою є мінімальне пересихання за рахунок низького рівня вмісту вологи (38%).

Виробник рекомендує замінювати КЛ 1 раз на кілька місяців, протягом усього терміну використання зберігаються початкові якості. Призначенням даних м'яких гідрогелевих варіантів є постійне носіння лише вдень. Лікарі офтальмологи радять знімати лінзи Optima FW на час відпочинку.

Рекомендованим терміном для носіння КЛ є період не більше 8-10 годин на добу. В якості найращого засобу для підтримки виробів у хорошому стані можна використовувати інноваційний розчин Avizor Unica Sensitive. Також характерна гарна взаємодія з іншими різновидами розчинів, призначених для очищення КЛ.

 

Переваги бренду Оптима FW

Для контактних лінз Optima FW можна виділити такі переваги:

  • мінімальна товщина, що сприяє комфортному носінню;

  • лита гладка зовнішня поверхня, що сприяє забезпеченню високої точності підбору та комфорту квартальних лінз Оптима;

  • стійкість до білкових відкладень, які є провокаторами інфекційних вогнищ;

  • тривала експлуатація;

  • створення чудового фокусування при активних рухах.

Контактні лінзи Bausch&Lomb Optima FW можна купити за вигідною ціною в інтернет-магазині Prolinza. Це найдоступніший варіант серед КЛ для зору у перерахунку на 1 день носіння.

Для контактних лінз Оптіма характерне просте використання. Головним моментом є правильний вибір хорошого розчину. Вироби Optima легко одягаються і сприяють відмінному зволоженню рогівки. На поверхні нанесені спеціальні позначення, які є підказками для правильного надягання лінз.

 

Де лінзи Optima FW купити в Україні?

Контактні лінзи Біофініті та інших виробників за доступною ціною можна купити в інтернет-магазині Prolinza, де представлена ​​лише сертифікована продукція від відомих компаній. Діє оперативна доставка територією України за допомогою надійних транспортних перевізників. Оформляйте замовлення на сайті або звертайтесь до наших менеджерів за консультацією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner