Зробила замовлення у вівторок 12.05, обіцяли відправити 15.05 і так і не відправили. По графіку роботи магазину, у вихідні вони не працюють. Нікому не рекомендую щось тут замовляти. Тільки втратила час через такий сервіс. Навіть не попередили, про якісь зміни .
Зробила замовлення у вівторок 12.05, обіцяли відправити 15.05 і так і не відправили. По графіку роботи магазину, у вихідні вони не працюють. Нікому не рекомендую щось тут замовляти. Тільки втратила час через такий сервіс. Навіть не попередили, про якісь зміни .